Pimapen Bayi Kartal

İstanbul Pimapen Bayi Kartal İstanbul'da FıratPen, Pimapen, Winsa, Egepen modelleri ile 26 yıldır İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Firmamız geçmişten bugüne kadar yapmış olduğu PVC Pimapen modellerini müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Pimapen Bayi Kartal servisi olarak yasal mevzuatları yerine getiren firmamız müşteriler tarafından takdir toplamaktadır.

Pimapen Bayi Kartal servisi olmanın yanında yaptığımız kendi Pimapen imalatımızdan Egepen, Winsa ve FıratPen ürünleri ile de müşterilerimze cevap verebilmekteyiz. Firmamız makro büyümenin getirdiği yeniliklere cevap verebilmekte ve müşterilerine ürün bazında fiyat karşılaştırmalarını sunmaktadır.

Pimapen Bayi Kartal servisi olmanın getirmiş olduğu sorumlulukların bilinci ile üretim yapan firmamız ölçü aşamasından montaj uygulamasına kadar profesyonel ekibi ile hizmet vermenin ayrıcalığını sunmaktadır.

 

“Neden PVC Kapı ve Pencere Sistemlerini Tercih Etmeliyim” sorunuzun cevabınızı burada bulabilirsiniz.

Gündelik hayatımızı kolaylaştıran ve vazgeçilmez ürünlerinden birisi polimerdir. PVC, polimer’in önemli ögelerinden birisidir. Önemli iki kaynak olan tuz ve petrolden üretilen PVC ticari olarak geliştirilen ilk plastiklerinden birisidir. Günümüzde PVC; ev eşyasından otomotiv sektörüne, elektronik sektöründen spor ürünleri sektörüne, gıda ürünleri sektöründen sağlık sektörüne ve gündelik hayatta kullandığımız birçok üründe kullanılır hale gelmiş ve hayatımızı kolaylaştırmıştır.

Ülkemizde sektör olarak PVC denildiğinde ilk olarak akla kapı ve pencere sistemleri gelmektedir. Volkanlar Pen olarak sizlere 26 yıldır sektörde öncülerinden biri olduğumuz PVC kapı ve pencere sistemleri ile alakalı tercih nedenlerinizi belirtmek isteriz :

– Sağlam ve Hafif Olması
– Yalıtım Yönünden Avantajlı Olması
– Ateşe Dayanıklı Olması
– Uzun Ömürlü Olması
– Çevreye Dost Olması
– Ekonomik Olması 

İşte tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu zaman PVC kapı/pencere sistemleri, alüminyum ve ahşap kapı/pencere sistemlerine göre sizlere çok daha fazla fayda sağlamaktadır.

Pimapen bayi servisi olarak pimapen tamir işlerinizi marka bağımsız olarak sorunlarınızı gidererek çalışır konuma getirmekteyiz. Pimapen tamiri servis alanlarımız sırasıyla:

- Pimapen kol tamiri
- Pimapen menteşe tamiri
- Pimapen kilit tamiri
- Pimapen ispanyolet değişimi
- Pimapen çift açılım tamiri
- Pimapen fitil(conta) değişimi
- Pimapen yazlık kışlık bakım
- Pimapen sineklik tamiri
- Sürgülü Pimapen kapı pencere tamiri
- PVC Pimapen pencere tamiri
- PVC Pimapen kapı tamiri